Szkoła Rodzenia dla Świadomych Rodziców w Żywcu

Twoja Szkoła Rodzenia dla Świadomych Rodziców w Żywcu

Szkoła Rodzenia dla Świadomych Rodziców - o nas

Nasi wykładowcy (w kolejności od lewej):

Aleksandra Wróbel, Renata Cebrat, Teresa Jadczak-Szumiło, Teresa Gajzler

Szkoła Rodzenia wsparcia świadomego bycia rodzicem prowadzona jest przez Fundację Rodzina od A do Z. Z rodzinami pracuje wysoko wyspecjalizowana i doświadczona kadra położnych, psycholog i fizjoterapeuta. Działamy od 1992 roku, tym samym jesteśmy najdłużej działającą Szkołą Rodzenia na Podbeskidziu. Szkoła początkowo działała w szpitalu powiatowym w Żywcu, później zajęcia były prowadzone w Domu Katolickim w Żywcu, a obecnie działamy w ramach Fundacji Rodzina od A do Z.

Program naszej szkoły skierowany jest do rodziców oczekujących dziecka, ale także młodych mam i tatusiów. Tradycyjne zajęcia poświęcone ciąży i problemom okołoporodowym zostały wzbogacone o najważniejsze aspekty rozwoju noworodków i niemowląt. Po porodzie prowadzimy także doradztwo dla młodych rodziców, poradnictwo laktacyjne i ocenę noworodków skalą NBAS.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Fundacji Rodzina od A do Z – Żywiec ul. Sienkiewicza 27, a także w trybie on-line.

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców!

Szkoła Rodzenia ŻYWIEC